221 881 115 516 550 170 info@mettosport.eu czat
[rev_slider header]

DRESY SPORTOWE

 

Oferujemy dresy sportowe produkowane na zamówienie Klienta (Metto) oraz katalogowe modele innych firm sportowych (Zeus, Givova, Masita, Hummel, Adidas, Nike)

 

Na dresach mogą znaleźć się dowolne nadruki: logotypy, napisy, numery – wszystko czego Klient sobie życzy :). Napisy, numery wykonany każdą dostępną czcionką.

 

 

Dresy Metto – produkowane na zamówienie

 

Dresy sportowe Metto produkujemy w  dwóch wersjach:

– dresy sublimowane w całości drukowane (żadnych ograniczeń graficznych)

dresy klasyczne z dzianin fabrycznie barwionych z nadrukami flex, flock

 

dres_metto_01 dres_metto_02

 

 

Dresy piłkarskie Zeus

 

Zobacz katalog dresów sportowych Zeus

 

zeus_tuta_lybra_nero_verde_bianco zeus_tuta_apollo_blu_giallo zeus_tuta_amilkare_blu_bianco

 

 

Dresy treningowe i reprezentacyjne Givova

 

 

time2 relax vittoria

 

Zobacz katalog dresów Givova

 


Nie od wczoraj wiadomo, że sport to zdrowie. Trenować różne dyscypliny sportu może każdy, niezależnie od wieku i umiejętności. Co jest najważniejsze w przygodzie ze sportem? Przede wszystkim regularność, wytrwałość i determinacja. Niemniej sportowiec powinien dysponować odpowiednim sprzętem, który umożliwi mu komfortowe realizowanie swojej pasji. Każdy fan sportu powinien posiadać w swojej garderobie dresy sportowe. Tego typu odzież powinna być przewiewna, wygodna i wykonana z trwałych materiałów. Miłośnicy piłki nożnej, oprócz klasycznego stroju, powinni się zaopatrzyć w dresy piłkarskie, które przydadzą się podczas rozgrzewki i treningów. Dresy treningowe są zresztą niezbędne w przypadku każdego sportowca, który ma określony cykl treningowy. Ciekawą opcją dla różnych klubów, choć nie tylko, są dresy z nadrukami, które mogą obejmować nazwę drużyny, nazwisko zawodnika i inne treści. Warto także zapoznać się z ofertą odzieży sportowej na zamówienie, która może być całkowicie wyjątkowa, według własnego projektu.

Pobierz nasz najnowszy katalog!
Katalog
cudzyslow1 Dziękuję za udaną współpracę i pełen profesjonalizm w przygotowaniu – ID Logistic cudzyslow2

Opinie

Przy każdym zamówieniu powyżej 300zł – 20%

Aktualności

Zapraszamy do skorzystania z kreatora strojów za pomocą którego mogą Państwo obejrzeć nasze wzory w dowolnych kombinacjach kolorystycznych.
Przejdź do kreatora