DRESY SPORTOWE

Oferujemy dresy sportowe produkowane na zamówienie Klienta (Metto) oraz katalogowe modele innych firm sportowych (Zeus, Givova, Masita, Hummel, Adidas, Nike)

Na dresach mogą znaleźć się dowolne nadruki: logotypy, napisy, numery – wszystko czego Klient sobie życzy :). Napisy, numery wykonany każdą dostępną czcionką.

Dresy Metto – produkowane na zamówienie

Dresy sportowe Metto produkujemy w  dwóch wersjach:

– dresy sublimowane w całości drukowane (żadnych ograniczeń graficznych)

dresy klasyczne z dzianin fabrycznie barwionych z nadrukami flex, flock

Nie od wczoraj wiadomo, że sport to zdrowie. Trenować różne dyscypliny sportu może każdy, niezależnie od wieku i umiejętności. Co jest najważniejsze w przygodzie ze sportem? Przede wszystkim regularność, wytrwałość i determinacja. Niemniej sportowiec powinien dysponować odpowiednim sprzętem, który umożliwi mu komfortowe realizowanie swojej pasji. Każdy fan sportu powinien posiadać w swojej garderobie dresy sportowe. Tego typu odzież powinna być przewiewna, wygodna i wykonana z trwałych materiałów. Miłośnicy piłki nożnej, oprócz klasycznego stroju, powinni się zaopatrzyć w dresy piłkarskie, które przydadzą się podczas rozgrzewki i treningów. Dresy treningowe są zresztą niezbędne w przypadku każdego sportowca, który ma określony cykl treningowy. Ciekawą opcją dla różnych klubów, choć nie tylko, są dresy z nadrukami, które mogą obejmować nazwę drużyny, nazwisko zawodnika i inne treści. Warto także zapoznać się z ofertą odzieży sportowej na zamówienie, która może być całkowicie wyjątkowa, według własnego projektu.