221 881 115 516 550 170 info@mettosport.eu czat
[rev_slider header]

STROJE ROWEROWE

 

Profesjonalne stroje kolarskie METTO produkujemy na indywidualne zamówienie Klienta.

 

Mogą Państwo wybrać spośród naszych wzorów jak i stworzyć własny projekt. Na strojach możliwe są dowolne nadruki, wszystkie koszulki, spodenki, bluzy kolarskie produkowane są w technologii pełnej sublimacji.

 

Stroje rowerowe szyjemy dla grup kolarskich, na ekstremalne wyprawy rowerowe, na zawody, festyny. Naszymi Klientami są zarówno profesjonaliści jak i pasjonaci amatorsko uprawiający kolarstwo.

 

Odzież kolarska METTO szyta jest z najwyższej jakości profesjonalnych dzianin oddychających, głównie włoskich.

 

W naszej ofercie strojów kolarskich posiadamy m.in. koszulki rowerowe, bluzy, spodenki, spodnie rowerowe, kombinezony, kamizelki, kurtki, bandamki, czapki na rower i inne akcesoria.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

 

KOSZULKI KOLARSKIE

 

 


 

W naszym asortymencie, ważne miejsce zajmuje też asortyment dedykowany dla fanów rowerowych szaleństw. Można u nas łatwo znaleźć zróżnicowane i profesjonalne stroje rowerowe, zarówno damskie, jak i męskie. Dostępne w ofercie koszulki rowerowe są proponowane w różnych wariantach, więc każdy może szybko i w łatwy sposób znaleźć coś dla siebie. Kompletne stroje kolarskie dla osób, które są już bardziej zaprawione w rowerowych wojażach, również się tu znajdą. Tak naprawdę, cały wachlarz produktowy z tej kategorii wyróżnia bardzo duży poziom odmienności, a także wysoka dostępność, co przekłada się na komfortowe, sprawne i bardzo szybkie zakupy. Jeśli ktoś chce sięgnąć po koszulki kolarskie, które sprawdzą się w każdych warunkach, to jest idealny moment i świetne miejsce do tego celu.

 

Pobierz nasz najnowszy katalog!
Katalog
cudzyslow1 Dziękuję za udaną współpracę i pełen profesjonalizm w przygotowaniu – ID Logistic cudzyslow2

Opinie

Przy każdym zamówieniu powyżej 300zł – 20%

Aktualności

Zapraszamy do skorzystania z kreatora strojów za pomocą którego mogą Państwo obejrzeć nasze wzory w dowolnych kombinacjach kolorystycznych.
Przejdź do kreatora