221 881 115 516 550 170 info@mettosport.eu czat

STROJE PIŁKARSKIE

 

Oferujemy komplety piłkarskie produkowane na zamówienie Klienta (Metto) lub katalogowe modele wielu znanych firm sportowych (Zeus, Givova, Masita, Hummel, Adidas, Nike).

 

Na strojach piłkarskich mogą znaleźć się dowolne nadruki: logotypy, napisy, numery.

 

 

Stroje piłkarskie METTO – produkowane na zamówienie (sublimacja)

 

Wszystkie stroje marki Metto są produkowane dopiero po złożeniu zamówienia przez Klienta, dzięki czemu możemy stworzyć produkt w 100% zgodny z Państwa pomysłem (kolory, nadruki, wykończenia).

 

Technologia druku sublimacyjnego pozwala na wyprodukowanie strojów w dowolnych barwach z palety Pantone i CMYK. Dodatkową zaletą sublimacji jest całkowita odporność na warunki atmosferyczne a same nadruki są niezniszczalne.

 

Do wyboru kilkadziesiąt wzorów piłkarskich lub projekty własne Klienta.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszego kreatora strojów piłkarskich

 

 

 

 

Stroje piłkarskie ZEUS

 

Oferujemy stroje piłkarskie marki Zeus.

 

Zobacz katalog strojów piłkarskich Zeus.

 

 

 

Stroje piłkarskie GIVOVA

 

Oferujemy komplety piłkarskie marki Givova.

 

Zobacz katalog odzieży piłkarskiej Givova.

 

 


 

Piłka nożna jest w naszym kraju sportem narodowym. Tę dyscyplinę z powodzeniem trenują nawet najmłodsze dzieci we wszystkich zakątkach naszego kraju. Futbol jest również coraz bardziej popularny wśród dziewcząt, choć to tradycyjnie męski sport. Zarówno starsi, jak i młodsi fani piłki nożnej grają na podwórkach, placach zabaw oraz mniej lub bardziej profesjonalnych boiskach. W wielu sklepach sportowych – tradycyjnych i internetowych – można znaleźć stroje piłkarskie dla osób w różnym wieku. Dostępne są zarówno pojedyncze elementy strojów, jak i całe komplety piłkarskie. Wiadomo, że taki strój powinien być wygodny i przewiewny. Warto także zadbać o jego wyjątkowość, na przykład kupując koszulki z nadrukiem. Może to być znakomity pomysł na prezent dla pasjonata piłki nożnej. Produkowane na zamówienie stroje piłkarskie, według oryginalnego projektu lub dostępnego wzoru, podkreślą wyjątkowość każdej drużyny futbolowej.

Pobierz nasz najnowszy katalog!

Katalog

cudzyslow1 Dziękuję za udaną współpracę i pełen profesjonalizm w przygotowaniu – ID Logistic cudzyslow2

Opinie

Przy każdym zamówieniu powyżej 300zł – 20%

Aktualności

Zapraszamy do skorzystania z kreatora strojów za pomocą którego mogą Państwo obejrzeć nasze wzory w dowolnych kombinacjach kolorystycznych.
Przejdź do kreatora